Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę wybrać odpowiedni rozmiar?

Na karcie produktu znajduje się informacja jaki rozmiar ma na sobie modelka oraz ile ma wzrostu. Te informacje pomogą Ci znaleźć punkt odniesienia w stosunku do swojej sylwetki. Dostępna jest również tabela rozmiarów, gdzie podajemy dokładne wymiary każdej sukienki. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Co mogę zrobić gdy zamówiony produkt okaże się za duży/za mały?

W takiej sytuacji zawsze można zwrócić lub wymienić towar. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce „Zwroty”.

Ile mam czasu na zwrócenie towaru?

Czas na zgłoszenie zwrotu wynosi 14 dni od momentu odebrania przesyłki od kuriera. Produkt musi zostać odesłany najpóźniej w ciągu 14 dni od zgłoszenia zwrotu.

Czy mogę zwrócić produkt z wyprzedaży?

Procedura zwrotu obejmuje wszystkie produkty bez wyjątku. Pamiętaj jednak, że zwracane produkty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania. W przeciwnym razie odeślemy przesyłkę na Twój koszt.

Na jaki adres wysłać zwracany towar?

Prosimy o odesłanie paczki na adres:
ul. Rolnicza 9, 44-120 Bycina

Czy mogę połączyć kilka zamówień?

Każde zamówienie realizowane jest oddzielnie za sprawą systemu technicznego w naszym e-sklepie. Nie mamy możliwości dokonywać zmian w tym zakresie.

Dlaczego moje zamówienie anulowano?

Jeżeli nie dokonałaś płatności w terminie 4 dni, twoje zamówienie zostało anulowane. Jeżeli zapłaciłaś za towar, a zamówienie anulowano, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Czy będzie jeszcze dostępny produkt, który się wyprzedał?

Polecamy śledzić nasz sklep internetowy, ponieważ dostawy odbywają się regularnie i uzupełniamy stany magazynowe. Możliwe również, że nasza kolejna propozycja w nowościach wpadnie Ci w oko.

Skąd wziąć kod rabatowy?

Regularnie uruchamiamy akcje promocyjne, aby na biężąco otrzymywać kody rabatowe, polecamy zapisać się do naszego newslettera oraz śledzić nasze profile w mediach społecznościowych (formularz zapisu oraz linki do social media znajdują się w dolnej części strony).

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

Aby skorzystać ze zniżki, kod rabatowy należy wpisać na podstronie Koszyka (podsumowania zakupów), tuż przed finalizacją zamówienia. Po poprawnym zatwierdzeniu zniżka będzie widoczna pod listą zamawianych produktów.