Zwroty, wymiana, reklamacje

Zwrot

Każdy produkt można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W celu zwrotu zamówionych produktów, prosimy o dołączenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość - kliknij, aby pobrać. Produkt należy odesłać na adres: ul. Rolnicza 9, 44-120 Bycina. Nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Koszt odesłania pokrywa Kupujący. Zwrot pieniędzy następuje przelewem na wskazany rachunek bankowy, maksymalnie 14 dni od odnotowania przesyłki zwrotnej w naszym magazynie.

Wymiana

Aby dokonać wymiany towaru, należy zwrócić zakupiony produkt oraz kupić nowy w oddzielnym zamówieniu. Należy dokonać osobnej płatności nowego zamówienia, nie ma możliwości wymiany w zakresie jednej transakcji.

Reklamacje

W przypadku reklamacji konieczne jest odesłanie do nas wadliwego towaru. Należy odpowiednio zabezpieczyć produkt oraz dołączyć poprawnie uzupełniony formularz reklamacji - kliknij, aby pobrać. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy i odesłany na adres Kupującego na koszt naszego e-sklepu. Jeżeli reklamowanego towaru nie będzie można naprawić lub wymienić, sklep zwróci pełną sumę poniesionych kosztów przez Kupującego na numer konta bankowego jaki podano w formularzu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Formularze do pobrania